Efor Tgs

Otomatik Geçiş Sistemleri

otomatik geçiş sistemlerinde aktif ve pasif uhf sistemler kullanılabilir. Otomatik geçiş sistemi ,hızlı geçiş sistemleri -hgs sistemleri pasif Rfid sistemleri olarak adlandırılan uhf sinyalleri ile çalışan sistemlerdir. 

"Avrupa otomatik geçiş sistemleri  ve Etiketleri IP 54 kalitesinde olup cam buharı ve yaz sıcaklarında bozulmaz"                                                        

 

Otomatik geçiş sistemleri veya diğer ismi ile OGS ,site ve toplu konut giriş çıkışlarında otopark girişlerinde hızlı geçiş hızlı okuma ve okuma bandının ayarlanabilir olmasından dolayı diğer okuyucu sistemlerinin yanılgıya düştüğü yerlerde son derece verimli bir şekilde çalışarak araç trafiğinin önüne geçmektedir.

Ogs sistemi(aktif-pasif tag) diğer rfid çözümlerinden ayıran en önemli özellik frekans ayarı yapılabilir olması ve sinyal gücü ve sinyal balonlarının efektif şekilde kullanımına imkan sağlayan daraltma ve genişletme imkanına sahip olmasıdır.

Otomatik geçiş sistemlerinde diğer sistemlerde yan yana bulunan okuyucuların okuma mesafesini artırma çabaları okuyucuların sinyallerinin birbirine karışmasına sebep olmakta kullanılmakta olan bariyer veya diğer ogs geçiş kontrol sistemlerinin yanlış şekilde geçişe müsade etmesine neden olmaktadır.

 otomatik geçiş sistemleri,Aktif Okuyucu Sistemleri için Kullanılan Modeller Tagmaster Serisi Ürünlerdir.

Yazılım ve donanım çözümleri ile kişilere ait birden fazla aracın olması durumunda otopark içerisine birinin veya istenilen sayıda aracın girmesi sağlanabilir.

Araçların giriş çıkış saatleri kısıtlanabilir.

Kişi bazlı(araç plakas raporlamaı) raporlama İçeride olan araçların raporlanması araçların son hareketi online veya offline çalışabilme özelliği bariyer açık kalma süresi ayarlanabilir.

Otopark , site ve toplu konutların giriş çıkışlı otopark girişleri için hızlı ve ideal çözüm O.G.S dir. Avrupa çözümler sorunsuz kullanım...

 

 

UZUN MESAFE UHF OKUYUCU

  

  • Abone gruplama 
  • Aile araç sayı sınırlama
  • antipassback
  • Geçiş zaman sınırlama
  • Geçiş yeri sınırlama
  • HGS cam tipi sticker

 

 

 

 Meta: otomatik gecis-sistemi,otomatik geçiş sistemleri,hızlı- geçiş-sistemleri,bariyerli-otomatik-geçiş-sistemi,otopark geçiş sistemi,hgs sistemleri,uhf temelli rfid sistemleri,araç gecis sistemleri,site geçiş sistemleri,nedap,upass,uzun-mesafe- UHF- Okuyucu