Efor Tgs

Otopark Kollu Bariyer Sistemleri

Ücretli  Otopark Geçiş Sistemleri

 

 Biletli-Otopark-Sistemi

  • Bilet Makinası (Kart veya Bilet)
  • Ücretli Otopark Sistemi (Merkezi ödeme , Çıkışta ödeme ) 
  • Kırılan Kol uygulaması
  • Plaka Tanıma Sistemi Entegrasyonu
  • Hızlı Çözüm
  • Kullanım Kolaylığı
  • Abone Kart okuyucu
  • UHF/ RFID sistem Entegrasyonu

 

Kollu bariyer sistemleri - Bariyerli Geçiş Sistemleri

Bariyer sistemleri açık alanlarda veya kırılan kol sistemleri ile yüksekliği bariyer kol mesafesinden  daha kısa olan mekanlarda kullanarak, kumanda, otomatik geçiş sistemleri uygulamaları veya plaka tanıma sistemi ile geçiş kullanım yetkisine  sahip kişiler için kontrollü geçişi sağlamaktadır. İstenilen bahsi geçen geçiş kontrol sistemlerine ilave olarak bilet alma ve ödeme istasyonları ile ücretli otopark sistemlerinde kullanılabilen sistemler haline dönüşümü sağlanabilir.

Geçiş kontrol sağlayacak olan bariyerlerimiz avrupa menseili ürünler olup hızlı , gün içinde yoğun kullanıma dayanıklı, ucuz yedek parça ve profesyonel tasarımlara sahip bariyerlerdir.

 

Otopark sistemleri 

 Kollu Bariyer sistemleri ile entegre olabildiği gibi mantar bariyer veya otomatik tuzaklarla entegre çalışabilen ödemeli otopark sistemlerinde, biletli , abone sistemi olan,otomatik geçiş sistemi veya plaka okuma sistemi entegre çalışabilen otopark yazılımı ile birden fazla noktadan giriş veya çıkış yapılabilmesine olanak sağlar.

Biletli otopark sistemlerinde girişte ödeme - çıkışta ödeme veya merkezi ödeme sistemi uygulanabilir. 

 

 

 

 otomatik geçiş sistemi ile entegre kollu bariyer uygulaması,

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Meta: Bariyer sistemleri,kollu bariyer sistemleri, BFT bariyer, Nice bariyer, Bariyer ve otomatik gecis sistemi, bariyerli otomatik geçiş sistemleri, kollu bariyerli hızlı geçiş sistemleri,bariyerli otomatik geçiş sistemi,otopark geçiş sistemi,hgs sistemleri,uhf temelli rfid sistemleri,araç gecis sistemleri, bariyerli site geçiş sistemleri ,kırılan kollu bariyer,askon bariyer, askon-kollu-bariyer, askon otomatik bariyer,Bilet Makinası (Kart veya Bilet),Ücretli-Otopark-Sistemi